تبلیغات
فروشــــگاه فـیـلم و ســریال - سوالات متداول
 
   
 
 
هدف ما رضـــــــــــــایت مشتری است.

- فرمت فیلم های زبان اصلی چیست ؟ فرمت فیلم ها MKV و کیفیت آنها Bluray 720p و تمام فیلم ها دارای زیرنویس فارسی هماهنگ و کالا استاندارد می باشد تا شما نهاایت لذت را از فیلم های مورد علاقه تان ببرید .


- بعد از سفارش فیلم ها چه زمانی آنها را دریافت می کنیم ؟ بعد از سفارش فیلمها سفارشات شما با پست پیشتاز ارسال میگردد که در عرض 2 روز به دست شما خواهد رسید .


- هزینه نهایی سفارش چند بخش می باشد و چگونه محاسبه میگردد ؟ هزینه نهایی خرید شامل 3 قسمت میباشد :
1-
قیمت فیلمها ( هر فیلم 50 تومان )
2-
قیمت محاسبه شده DVD خام ( دی وی دی 400 تومان )
3-
هزینه ارسال ( پست پیشتاز ) 2500 تومان
که هر کدام از هزینه ها به طور اتوماتیک توسط سیستم پردازش شده و قیمت نهایی برای شما توسط سیستم پیامک ارسال خواهد شد . ( برای تایید مشتری )


- نوع بسته بندی پستی فیلمها چگونه خواهد بود ؟ کلیه سفارشات شما با بسته بندی ویژه و ضد ضربه همراه با گارانتی تعویض ارسال می شوند .


- در صورت بروز مشکل چه کنم ؟ در صورت بروز هر مشکل می توانید به شماره تلفن های فروشگاه تماس حاصل فرمایید یا از قسمت تماس با ما یا ایمیل Video_Clup@yahoo.com تماس بگیرید .


- چگونه می توانم از فیلمهای جدید باخبر شوم ؟ شما میتوانید در قسمت تماس با من ایمیل خود را ثبت کنید تا از محصولات جدید با خبر شوید.

- فیلم های درخواستی بر روی چه نوع CD و یا DVD خامی عرضه می شود ؟ CD هایی که فیلمها بر روی آن کپی میگردند Final میباشند که از بهترین سی دی های خام هستند .
DVD هایی که فیلمها بر روی آن کپی می گردد DVD-R 16X PRINCO می باشند که در بورس دی وی دی خام ها قرار گرفته است .


- نوع زیر نویس فیلمها چگونه هستند ؟؟
اکثر فیلمها دارای زیرنویس فارسی میباشند و تعدادی هم دارای زیرنویس انگلیسی می باشند که کنار هر فیلم نوشته شده . اگر زیر نویس جدیدی نوشته شد در قسمت تازه های زیر نویس برای دانلود قرار خواهد گرفت .


- فیلم مورد نظر من در سایت وجود ندارد !! ... آیا امکان اضافه کردن آن به سایت وجود دارد ؟
بله از قسمت تماس با من اسم انگلیسی فیلم را ارسال نمایید تا در صورت امکان در وبلاگ گذاشته شود .


اگر سوال خود را در سوالات رایج نیافتید با ما تماس بگیرید . ( اگر سوال شما جنبه عمومی داشته باشد به لیست سوالات رایج اضافه خواهد شد)

آخرین عناوین مطالب